„Sovietinis Vilnius"

Ekskursija „Sovietinis Vilnius“
Norėtumete pažinti, kaip gyvenimas atrodė anais „senais gerais laikais“? Kaip „vidutinis“ Lietvos Sovietinės Socialistinės Respublikos gyventojas gyveno, dirbo, valgė bei pramogavo? Taigi „ Sovietinis Vilnius“ turo metu išgirsite žmonių istorijas, įdomius faktus iš komunizmo laikų, bei sužinosite, kaip žmonės gyveno šaltojo karo periodu. Taigi pasinaudokite šia puikia galimybę ir prisijunkite prie mūsų! Trukmė 1,5 – 2 h.
Turo metu tai pat pamatysime:

Gedimino prespektas ( buvęs Lenino prospektas).
Lukiškių aikštė ( buvusi Lenino aikštė).
Lietuvos Respublikos Seimas ir betoniniai blokai su „nepriklausomybės“ grafiti, 1991 metų barikadų dalis.
Masinių deportacijų į Sibirą aukų Paminklas.
Genocido aukų muziejus (Muziejus įsikūręs buvusiuose KGB rūmuose, kur penkiasdešimt metų buvo planuojami ir vykdomi sovietų nusikaltimai)

Ekskursijos metu keliauk su kultine Sovietų mašina Volga GAZ 21 1985 metų!

Ekskursijos „ Sovietinis Vilnius“ pabaigoje galite aplankyti Genocido aukų muziejų arba papietauti jaukiame sovietinio stiliaus restorane.

"IŠGYVENIMO DRAMA"

Norėtum sudalyvauti tikroje 1984 metų inscenizacijoje arba aplankyti pirmąjį pasaulyje požeminį Socializmo muziejų? Jei taip – pasitinkame jus prie viešbučio ir nuvežame 25km nuo miesto į mišką kur randasi bunkeris. Pateikiame detalesnį aprašymą:

1 variantas:

„1984- ųjų išgyvenimo drama“ – nusileidžiame 5 metrus po žeme ir jau tampate SSRS pilečiu. Jus pasitinka sargybiniai su šunimis ir palikę visus savo daiktus užsidedate šimtasiūles ir vykdote visus nurodymus. Busite mokomi devėti dujokaukes, apsilankysite dantisto kabinete bei mokisytės SSRS himno. Trijų valadų inscenizacijos pabaigoje busite pavaišinti tikrais sovietiniais pietumis bei šoksite pagal sovietinę muziką. Taip pat busite apdovanoti pažymėjimu ir sovietinių laikų dovanėlę. Trukmė 3,5 h.

2 variantas:

„Požeminis Socializmo muziejus“ – požeminiame bunkeryje patiręs gidas jums parodys bei papasakos įdomiausias šio laikotarpio istorijas. Busite perrengti bei ekskursijos pabaigoje skambant devintojo dešimtmečio šlageriams jus pavaišins sovietine užkandėle. Trukmė 1,5 h.

 

Back to top